Pension Cortina
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Pension Cortina

  • Zdarma můžete zaparkovat přímo u objektu.
  • Hosté mají k dispozici bezdrátové připojení k internetu v ceně.
  • Při odpočinku na pokoji oceníte televizi.
  • Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné.

Ubytování a služby - Pension Cortina

Každý pokoj v Pensionu Cortina je vyrobený na zakázku a má jedinečnou atmosféru. Ke všem patří vlastní moderní koupelna (sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, bidet) a uvnitř najdete bytelné postele s kvalitními matracemi, televizi, posezení a odpovídající úložné prostory. Přichystaný je hotelový textil, k internetu se připojíte zdarma pomocí Wi-Fi. V zimní sezóně je možné pro začátečníky zajistit instruktora lyžování. Personál vám ochotně poradí s plánováním programu a poskytne turistické informační materiály. Nechybí prostorná bezpečná lyžárna ani herna pro nejmenší hosty.

Stravování - Pension Cortina

Pension Cortina nabízí k noclehu donášku snídaně přesně podle vašeho přání. Den dopředu si v prodejně potravin vyberete, co chcete jíst, a ráno to budete mít včetně čerstvého pečiva za dveřmi pokoje takzvaně „na klice“. Na oběd a večeři si zajdete do některé z restaurací ve Velké Úpě a o hladu a žízni nezůstanete díky občerstvení na sjezdovkách ani při celodenním lyžování.

Dopravní přístupnost - Pension Cortina

Pension Cortina ve Velké Úpě na východě Krkonoš stojí přímo u silnice č. 296, spojující Svobodu nad Úpou s Pecí pod Sněžkou. Parkování na prostorné ploše uzavřené závorou máte v ceně ubytování. Konečná železniční stanice Svoboda nad Úpou je vzdálená 10 kilometrů, zastávka autobusů a skibusů se nachází před penzionem.

Okolí - Pension Cortina

Menší zimní středisko Velká Úpa má pro vás kromě docela strmé sjezdovky také dětský Live park s lyžařskou školou, večerní lyžování či půjčovnu a servis. Náročnější sportovci skibusem během pár minut dojedou do areálů Janské Lázně nebo Pec pod Sněžkou. Při letním pobytu je pro každého hosta východních Krkonoš největší výzvou zdolání vrcholu nejvyšší české hory Sněžky.